750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE SEPETTE %30 İNDİRİM SEÇİLİ ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE SEPETTE %30 İNDİRİM SEÇİLİ ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE SEPETTE %30 İNDİRİM SEÇİLİ ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE 750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE SEPETTE %30 İNDİRİM SEÇİLİ ÜRÜNLERDE 3 AL 2 ÖDE
Yardım Merkezi
Yardım almak istediğiniz konuyu arayabilir veya ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Sepetinizde duran ve ödemesi tamamlanmamış siparişlerinize ürün ilavesi yapabilirsiniz. Siparişi tamamlanmış ürünlerinizi en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırabilmek için kargo entegrasyonu ile çalışmaktayız. Siparişinizin ödemesi yapıldığı anda kargo gönderi kodu oluştuğundan bu aşamadan sonra ilave yapmak mümkün olmamaktadır.

Sipariş takip adesimizden sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, anlaşmalı kargomuz olan MNG kargodan tarafınıza iletilen sipariş kodu ile takibinizi sağlayabilirsiniz. Sipariş durumlarınız tarafımızdan mail yoluyla iletilerek, bilgilendirileceksiniz.

Paketiniz eksik, hatalı veya hasarlı ise; E-posta: [email protected] Telefon: 0544 806 76 65 İletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşıp iade ya da değişim sürecinizi bizimle birlikte başlatmanızı rica ederiz.

Yükleniyor...